Наші спортсмени - наша гордість
Іванчук Тетяна
.
І місце обласної спартакіади з шашок 2017 року;
ІІІ місце районної спартакіади серед вищих навчальних закладів Дарницького району 2017 року;
ІІІ місце міський чемпіонат з шашок 2017 року..
.
.
Дворазова переможниця районної спартакіади серед вищих навчальних закладів Дарницького ранону 2016 - 2017 роках;
ІІ місце міських змагань з шашок 2017 року.
.
.
.
ІІІ місце обласної спартакіади з шахів 2017 року;
ІІ місце районної спартакіади серед вищих навчальних закладів Дарницького району 2017 року.
.
.
Тарасевич Богдана
ІІІ місце з настільного тенісу у міських змаганнях 2017 року (команда);
ІІ місце в міських змаганнях "Веселі старти молоді" (естафета "Хокеїст");
І місце в міських змаганнях "Веселі старти молоді" (естафета "Вправний баскетболіст");
Нагороджена почесною відзнакою Дарницького району.
.
Триразова переможниця районної спартакіади з настільного тенісу серед вищих навчальних закладів Дарницького району міста Києва 2015-2017 рр.;
ІІ місце у міській спартакіаді з настільного тенісу 2016 року серед працівників агропромислового комплексу.
.
.
Учасник районних, міських та обласних змагань з настільного тенісу 2016-2017 рр.;
ІІІ місце з плавання у районній спартакіаді серед вищих навчальних закладів Дарницького району міста Києва 2017 рік..
.
ІІІ місце у спартакіаді з кульової стрільби (міські змагання, команда) 2016 рік;
ІІІ місце у спартакіаді з кульової стрільби (міські змагання) 2016 рік;
ІІІ місце у Чемпіонаті України з веслування на човнах "Дракон" (команда);
ІІ місце у чемпілонаті з шашок (міські змагання, команда) 2017 рік;
Учасник міських та районних змагань.
Пузир Михайло
Найактивніший учасник районних, міських та всеукраїнських змагань;
Неодноразові перемоги в індивідуальній та командній першості з різних видів спорту;
Нагороджений почесною відзнакою Дарницького району.
.
.
ІІ місце на Чемпіонаті України загальної фізичної підготовки серед веслувальників на човнах "Дракон" (юнаки) 2017 рік;
Найактивніша учасниця з веслування на човнах "Дракон" 2017 рік;
"Кандидат у майстри спорту" з веслування на човнах "Дракон.
.
ІІІ місце у спартакіаді з кульової стрільби (серед жінок, міські змагання) 2016 рік;
ІІ місце у міських змагання з шахів (команда) 2017 рік;
І місце у спартакіаді з кульової стрільби (серед жінок, міські змагання) 2017 рік;
ІІ місце у міських змагання з кульової стрільби (команда) 2017 рік;
.
ІІ місце у міських змаганнях з кульової стрільби (команда) 2016 рік;
І місце у спартакіаді з кульової стрільби (серед чоловіків) 2016 року;
І місце у спартакіаді з кульової стрільби (команда) 2016 року;
Учасник у спартакіаді з шахів 2017 року.
.
Саса Валентин
І місце з волейболу у спартакіаді серед вищих навчальних закладів Дарницького району міста Києва 2015 рік (команда);
І місце з волейболу у спартакіаді серед вищих навчальних закладів Дарницького району міста Києва 2016 рік (команда);
Учасник спартакіади з настільного тенісу серед вищих навчальних закладів Дарницького району міста Києва 2016 рік (команда);
Учасник Чемпіонату з настільного тенісу серед працівників агропромислового комплексу 2016 року;
Учасник спартакіади з волейболу серед вищих навчальних закладів Дарницького району міста Києва 2017 рік (команда).
І місце з волейболу у міських змаганнях серед трудових колективів - ФСТ "Україна" (команда) 2017 рік;
ІІІ місце у військово-патріотичній грі "Патріот" (районні змагання) 2017 року;
ІІІ місце у спортивних іграх "Козацька наснага" (обласні змагання м. Переяслав-Хмельницький) 2017 рік;
ІІІ місце у Чемпіонаті України серед студентської молоді з веслування на човнах "Дракон" (команда) 2017 рік;
І місце на Кубку Світу - станова тяга серед юнаків 2017 року.
.
Срібна та бронзова призерка Всеукраїнських змагань з веслування на човнах "Дракон" 2017 року;
Неодноразова переможниця Всеукраїнських та Міжнародних змагань з дисципліни класичний жим штанги лежачи (серед юнаків) 2017 рік;
"Кандитат у майстри спорту" (класичний жим);
"Кандитат у майстри спорту" (з веслування на чавнах "Дракон").
.
Тужицький Микола
ІІІ місце на Чемпіонаті України загальної фізичної підготовки серед веслувальників на човнах "Дракон" (юнаки) 2016 рік;
Бронзовий та срібний призер Всеукраїнських змагань з веслування на човнах "Дракон" 2017 року;
ІІІ місце у військово-патріотичній грі "Патріот" (районні змагання) 2017 року;
ІІІ місце у спортивних іграх "Козацька наснага" (обласні змагання м. Переяслав-Хмельницький) 2017 рік;
ІІІ місце у Чемпіонаті України серед студентської молоді з веслування на човнах "Дракон" (команда) 2017 рік;
.
І місце на Чемпіонаті України з веслування на човнах "Дракон" (серед юнаків, команда) 2017 рік;
Активний учасник районних, міських змагань (І, ІІ, ІІІ місця з різних видів спорту);
І розряд з веслування на човнах "Дракон".
.
Срібра призерка Чемпіонату Європи з веслування на човнах "Дракон" 2017 року, Угорщина (м. Сегед);
Бронзова та срібна призерка Всеукраїнських змагань з веслування на човнах "Дракон" 2016-2017 року;
"Майстер спорту України" з веслування на човнах "Дракон".
.
Чемпіон Європи з веслування на човнах "Дракон" у 2016 році (Італія, Рим);
Срібний призер Чемпіонату Світу з веслування на човнах "Дракон" на дистанцію 2000 м. у 2016 році (РФ м. Москва);
Бронзовий та срібний призер Всеукраїнських змагань з веслування на човнах "Дракон" 2016-2017 рр.