touTubefbInstagram icontiktok

Новини

Всесвітній день української хустки

Автор: Vitalii. Posted in Новини

857-го грудня ми, українці, відзначаємо Всесвітній день української хустки. Хустина супроводжувала людину протягом усього її життя. Вона як берегиня роду була з нею від самого народження і до останнього подиху. Свято покликане не тільки об'єднати українських жінок та дівчат різних професій, віку, статусу, а й зберегти національну  культурну спадщину.

Флешмоб #дякую_ЗСУ

Автор: Vitalii. Posted in Новини

8306 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України. ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" долучилися до флешмобу #дякую_ЗСУ.

Дякуємо за кожний новий день! Щиро дякуємо за сміливість, мужність та стійкість!

Наближаємо перемогу разом: українська символіка у виробах для потреб ЗСУ

Автор: Vitalii. Posted in Новини

81ДНЗ  «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» долучився до реалізації обласного пошукового професійно-соціального проєкту «Наближаємо перемогу разом: українська символіка у виробах для потреб ЗСУ», приуроченого до 6 грудня 2022 року – Дня збройних Сил України.

Товариська гра з міні-футболу – 2022

Автор: Vitalii. Posted in Новини

76В рамках відзначення Дня Збройних сил України серед здобувачів освіти І – ІV курсів у ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» було проведено товариську гру з міні-футболу.

Конкурс професійної майстерності з простого нарізування овочів

Автор: Vitalii. Posted in Новини

71У ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» був проведений конкурс фахової майстерності з простого нарізування овочів серед груп кухарського спрямування, в якому брали участь 15 здобувачів освіти. За результатами двох турів Конкурсу (практичний і теоретичний) та рішенням конкурсної комісії нагороджено грамотами за:

Участь у проєкті «Інтернаціоналізація професійного навчання»

Автор: Vitalii. Posted in Новини

69ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» долучився до проєкту «Інтернаціоналізація професійного навчання». Викладачка німецької мови пройшла додаткові курси підвищення кваліфікації від Goethe-Institut в Україні, організовані в рамках проєкту.

Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем –фаховий молодший бакалавр: