touTubefbInstagram icontiktok

Новини

День Української Державності!

Автор: Vitalii. Posted in Новини

391Вперше в історії Україна святкує День Української Державності!

ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» запрошує разом долучитися до інтерактивної лекції 28 липня о 14:00 https://forms.gle/cDyHHESXjUFmNNvT6.

Благодійна акція «Підтримай воїна, Україну!»

Автор: Vitalii. Posted in Новини

390Фокус благодійництва під час війни не змістився, а й розширився.

Колектив ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» долучився до акції для допомоги воїнам. Цього разу в рамках акції військовим відвезли необхідні речі та продукти харчування.

Випуск 2022

Автор: Vitalii. Posted in Новини

37928, 29 червня 2022 року в ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" випуск фахових молодших бакалаврів «Виробництво харчової продукції» група №40к; кваліфікованих робітників «Кондитер» група №6;  «Майстер ресторанного обслуговування» група №7.

День Конституції України

Автор: Vitalii. Posted in Новини

377

28 червня – День Конституції України. Цей день завжди був важливим для нас, та зараз він набув дійсно особливого значення. Наша Конституція - уособлення наших цінностей та загального ставлення до громадян України та представників інших держав.

Зараз, як ніколи, ми маємо міцно триматися за наші національні та загальнолюдські цінності, плекати наші надбання та ідентичність.

З Днем батька

Автор: Vitalii. Posted in Новини

376Сьогодні, у третю неділю червня, в Україні відзначають День батька.
ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» вітає щиро усіх чоловіків, які мають честь називатися - батьком! Ваше, дароване Богом, покликання - бути опорою та прикладом для наслідування для своїх дітей, виховувати нове покоління українців в любові та турботі.

Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем –фаховий молодший бакалавр: