touTubefbInstagram icontiktok

Новини

Міжнародний день визволення в'язнів нацистських концтаборів

Автор: Vitalii. Posted in Новини

571До Міжнародного дня визволення в'язнів нацистських концтаборів, вихователь Лариса Євтушенко зі здобувачами освіти ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» вшанували пам’ять жертв нацизму біля пам'ятника «Мужність», встановленого військовополоненим, що загинули у Дарницькому концтаборі. Бібліотекар Тамара Козак підготувала тематичну виставку «Забуттю не підлягає».

«Активні парки – Біжу для життя»

Автор: Vitalii. Posted in Новини

55506 квітня 2024 року в місті Києві відбувся захід «Активні парки – Біжу для життя», організатори Всеукраїнський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх», Міністерство молоді та спорту України.

Всесвітній день здоров’я

Автор: Vitalii. Posted in Новини

548Всесвітній день здоров’я щорічно відзначається 7 квітня. Напередодні психологом ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» Юлією Войцехівською проведено інформаційно-просвітницьку годину «Здоров'я – джерело життя», яка спрямована на привернення уваги до проблем охорони здоров’я та необхідності розгорнутої й всеохопної профілактики захворювань, здорового способу життя та виховання, турботливого ставлення до особистого здоров’я.

Міжнародний день сміху

Автор: Vitalii. Posted in Новини

545До Міжнародного дня сміху в ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» вихователями проведена розважально-гумористична програма «Сміх – могутня зброя».

Річниця звільнення Київщини від російських окупаційних військ

Автор: Vitalii. Posted in Новини

5372 квітня відзначається друга річниця звільнення Київщини від російських окупаційних військ. В ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» майстри виробничого навчання Юлія Волошина та Інна Барташевич провели патріотичні години «Київщина – область героїв» та вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за свободу України.

Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем –фаховий молодший бакалавр: