touTubefbInstagram icontiktok

Новини

Чемпіонат Полтавської області з веслування на «Дракон» - 2023

Автор: Vitalii. Posted in Новини

4730 вересня 2023 року в місті Полтава відбувся Чемпіонат Полтавської області ФСТ «Спартак» з веслування на човнах «Дракон» з нагоди Дня Українського козацтва.

На змагання прибули спортсмени з міст: Дніпра, Полтави, Черкас, Києва та Київської і Полтавської областей.

Спортивно-масовий захід «Козацький гарт» – 2023

Автор: Vitalii. Posted in Новини

40З 26.09 – 01.10.2023 року в ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відбувся спортивно-масовий захід «Козацький гарт» .

Захід проводився з нагоди святкування Дня учнівського спорту, серед здобувачів освіти І – ІV курсів, з метою популяризації здорового способу життя, мотивації учнівської молоді  до занять фізичною культурою і спортом.

День захисників і захисниць України

Автор: Vitalii. Posted in Новини

32До Дня захисників і захисниць України в ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відбулися тематичні заходи: години мужності «Захисники України – герої сьогодення» та «Нащадки козацького роду», благодійна акція на підтримку ЗСУ та інформаційний блок «Вільні, незламні, непереможні».

День пам’яті трагедії Бабиного Яру

Автор: Vitalii. Posted in Новини

25Напередодні Дня пам’яті трагедії Бабиного Яру, вихователь Анжела Корнейчук разом зі здобувачами освіти ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Бабин Яр».

Змагання з волейболу серед здобувачів освіти – 2023

Автор: Vitalii. Posted in Новини

21В ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відбулися змагання з волейболу серед команд навчальних груп I – IV курсів з нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва.

Змагання проводилися з метою популяризації виду спорту, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом.

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Автор: Vitalii. Posted in Новини

21ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" долучився до проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу. З 16  по 23 вересня відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування здобувачів освіти про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування).

Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем –фаховий молодший бакалавр: