touTubefbInstagram icontiktok

Новини

Інформаційна сесія МОН про результати та досягнення реформи професійної освіти

Автор: Vitalii. Posted in Новини

240Міністерство освіти і науки України провело інформаційну сесію про результати та досягнення реформи професійної освіти для блогерів і журналістів. На заході обговорили ключові виклики та перемоги реформи, зміни у закладах професійної освіти, а також потенціал сфери у відбудові України. Пресбрифінг відбувся 17 березня 2023 року.

День народження Ліни Костенко

Автор: Vitalii. Posted in Новини

23819 березня святкувала свій День народження українська поетеса, письменниця та громадська діячка Ліна Костенко. Одній із найвідоміших українок сучасності виповнилося 93 роки.

Краща спортсменка – 2022

Автор: Vitalii. Posted in Новини

23418 березня 2023 року в місті Житомир відбулася всеукраїнська конференція Федерації України з веслування на човнах «Дракон».

Керівник фізичного виховання ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» Ольга Картавенко, була запрошена до участі делегатом Київської області.

День добровольців

Автор: Vitalii. Posted in Новини

228Щороку 14 березня в Україні відзначають День добровольців. Це день тих, хто за покликом серця вирішив стати на захист рідної землі, залишивши своє цивільне життя позаду. День справжньої мужності і патріотизму.

Благодійний захід «Млинці подяки ЗСУ»

Автор: Vitalii. Posted in Новини

227У столиці відбувся благодійний захід «Млинці подяки ЗСУ», під час якого встановлено два рекорди України: «Найбільша кількість млинців для ЗСУ» та «Найбільша кількість волонтерів, які взяли участь у заході». Акція організована за ініціативи БО «Всеукраїнський рух «Взаємодія». 

Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем –фаховий молодший бакалавр: