21.09.2018 р. АБСОЛЮТНА ПЕРЕМОГА З ІГОР «КОЗАЦЬКА НАСНАГА»

Автор: Super User. Posted in Новини

3664 20 вересня 2018 року в м. Переяслав-Хмельницький на спортивній базі ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнських спортивних ігор серед здобувачів освіти професійно-технічних навчальних закладів України «Козацька наснага».

Команда ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» прийняли участь у даному заході, який був присвячений Міжнародному дню студента.

В результаті змагань команда нашого закладу освіти виборола І місце серед команд професійно-технічних навчальних закладів в Київській області, нагороджені: дипломами, медалями та кубком.

3658366036613662

Також ІІ місце здобув Случич Денис в особистому заліку у номінації «Підтягування у висі».

3663365936573656

Висловлюємо подяку організаторам змагань за гарно проведений захід, ми отримали позитивні емоції та гарний настрій.

Вітаємо нашу команду з абсолютною перемогою!