touTubefbInstagram icontiktok

Спортивно-масова робота

Іанчук2

Іванчук Тетяна

.

І місце обласної спартакіади з шашок 2017 року;

ІІІ місце районної спартакіади серед вищих навчальних закладів Дарницького району 2017 року;

ІІІ місце міський чемпіонат з шашок 2017 року..

.

Мищенко Мищенко Тетяна

.

Дворазова переможниця районної спартакіади серед вищих навчальних закладів Дарницького ранону 2016 - 2017 роках;

ІІ місце міських змагань з шашок 2017 року.

.

.

Жураель Журавель Михайло

.

ІІІ місце обласної спартакіади з шахів 2017 року;

ІІ місце районної спартакіади серед вищих навчальних закладів Дарницького району 2017 року.

.

.

тарасеич

Тарасевич Богдана

ІІІ місце з настільного тенісу у міських змаганнях 2017 року (команда);

ІІ місце в міських змаганнях "Веселі старти молоді" (естафета "Хокеїст");

І місце в міських змаганнях "Веселі старти молоді" (естафета "Вправний баскетболіст");

Нагороджена почесною відзнакою Дарницького району.

.

пасічник Пасічна Марина

Триразова переможниця районної спартакіади з настільного тенісу серед вищих навчальних закладів Дарницького району міста Києва 2015-2017 рр.;

ІІ місце у міській спартакіаді з настільного тенісу 2016 року серед працівників агропромислового комплексу.


.

очеретянко Очеретянко Петро

.

Учасник районних, міських та обласних змагань з настільного тенісу 2016-2017 рр.;

ІІІ місце з плавання у районній спартакіаді серед вищих навчальних закладів Дарницького району міста Києва 2017 рік..

.

федосенко Федосенко Олексій

ІІІ місце у спартакіаді з кульової стрільби (міські змагання, команда) 2016 рік;

ІІІ місце у спартакіаді з кульової стрільби (міські змагання) 2016 рік;

ІІІ місце у Чемпіонаті України з веслування на човнах "Дракон" (команда);

ІІ місце у чемпілонаті з шашок (міські змагання, команда) 2017 рік;

Учасник міських та районних змагань.

.

Пузир Пузир Михайло

Найактивніший учасник районних, міських та всеукраїнських змагань;

Неодноразові перемоги в індивідуальній та командній першості з різних видів спорту;

Нагороджений почесною відзнакою Дарницького району.

.

.

Діордійчук2 Діордійчук Олександра

ІІ місце на Чемпіонаті України загальної фізичної підготовки серед веслувальників на човнах "Дракон" (юнаки) 2017 рік;

Найактивніша учасниця з веслування на човнах "Дракон" 2017 рік;

"Кандидат у майстри спорту" з веслування на човнах "Дракон.

.

.пономаренко Пономаренко Ольга

ІІІ місце у спартакіаді з кульової стрільби (серед жінок, міські змагання) 2016 рік;

ІІ місце у міських змагання з шахів (команда) 2017 рік;

І місце у спартакіаді з кульової стрільби (серед жінок, міські змагання) 2017 рік;

ІІ місце у міських змагання з кульової стрільби (команда) 2017 рік;

.

Мачуга Мачуга Віктор

ІІ місце у міських змаганнях з кульової стрільби (команда) 2016 рік;

І місце у спартакіаді з кульової стрільби (серед чоловіків) 2016 року;

І місце у спартакіаді з кульової стрільби (команда) 2016 року;

Учасник у спартакіаді з шахів 2017 року.

.

саса з праа

Саса Валентин

І місце з волейболу у спартакіаді серед вищих навчальних закладів Дарницького району міста Києва 2015 рік (команда);

І місце з волейболу у спартакіаді серед вищих навчальних закладів Дарницького району міста Києва 2016 рік (команда);

Учасник спартакіади з настільного тенісу серед вищих навчальних закладів Дарницького району міста Києва 2016 рік (команда);

Учасник Чемпіонату з настільного тенісу серед працівників агропромислового комплексу 2016 року;

Учасник спартакіади з волейболу серед вищих навчальних закладів Дарницького району міста Києва 2017 рік (команда).

.

Бардис

Бардис Роман

І місце з волейболу у міських змаганнях серед трудових колективів - ФСТ "Україна" (команда) 2017 рік;

ІІІ місце у військово-патріотичній грі "Патріот" (районні змагання) 2017 року;

ІІІ місце у спортивних іграх "Козацька наснага" (обласні змагання м. Переяслав-Хмельницький) 2017 рік;

ІІІ місце у Чемпіонаті України серед студентської молоді з веслування на човнах "Дракон" (команда) 2017 рік;

І місце на Кубку Світу - станова тяга серед юнаків 2017 року.

.

Клімук 2 Клімук Марія

Срібна та бронзова призерка Всеукраїнських змагань з веслування на човнах "Дракон" 2017 року;

Неодноразова переможниця Всеукраїнських та Міжнародних змагань з дисципліни класичний жим штанги лежачи (серед юнаків) 2017 рік;

"Кандитат у майстри спорту" (класичний жим);

"Кандитат у майстри спорту" (з веслування на чавнах "Дракон").

.

Тужицький

Тужицький Микола

ІІІ місце на Чемпіонаті України загальної фізичної підготовки серед веслувальників на човнах "Дракон" (юнаки) 2016 рік;

Бронзовий та срібний призер Всеукраїнських змагань з веслування на човнах "Дракон" 2017 року;

ІІІ місце у військово-патріотичній грі "Патріот" (районні змагання) 2017 року;

ІІІ місце у спортивних іграх "Козацька наснага" (обласні змагання м. Переяслав-Хмельницький) 2017 рік;

ІІІ місце у Чемпіонаті України серед студентської молоді з веслування на човнах "Дракон" (команда) 2017 рік;

.

Бойко Бойко Валентин

.

І місце на Чемпіонаті України з веслування на човнах "Дракон" (серед юнаків, команда) 2017 рік;

Активний учасник районних, міських змагань (І, ІІ, ІІІ місця з різних видів спорту);

І розряд з веслування на човнах "Дракон".

.

Шляхта 2 Шляхта Вікторія

Срібра призерка Чемпіонату Європи з веслування на човнах "Дракон" 2017 року, Угорщина (м. Сегед);

Бронзова та срібна призерка Всеукраїнських змагань з веслування на човнах "Дракон" 2016-2017 року;

"Майстер спорту України" з веслування на човнах "Дракон".

.

Мальце Іан Мальцев Іван

Чемпіон Європи з веслування на човнах "Дракон" у 2016 році (Італія, Рим);

Срібний призер Чемпіонату Світу з веслування на човнах "Дракон" на дистанцію 2000 м. у 2016 році (РФ м. Москва);

Бронзовий та срібний призер Всеукраїнських змагань з веслування на човнах "Дракон" 2016-2017 рр.

Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем –фаховий молодший бакалавр: