touTubefbInstagram icontiktok

Навчально-виробнича робота

Навчально - виробничий процес в училищі здійснюється на підставі:

Закону України Про освіту;

Закону України Про професійну (професійно-технічну) освіту від 10.02.1998 № 103/98-ВР;

Положення про організацію навчально - виробничого процесу в професійно-технічних закладах освіти від 30.05.2006 N 419;

Порядку надання робочих місць для проходження здобувачами освіти професійно-технічних закладів освіти виробничого навчання та виробничої практики від 7 червня 1999 р. N 992;

Постанови Про внесення змін до Порядку надання робочих місць для проходження учнями, слухачами професійно-технічних навчальних закладів виробничого навчання та виробничої практики

Статуту училища

та інших нормативних і навчально-методичних документів, затверджених Міністерством освіти і науки України.

Училище підпорядковане Міністерству освіти і науки України і знаходиться у державній власності.

Навчально-виробничий процес в училищі багатопрофільний і багатоступеневий. Навчання проводиться за денною формою. ВПУ здійснює підготовку кваліфікованих робітників кухарського спрямування та ресторанного сервісу, м'ясного та автослюсарного профілю.

Відповідно для освоєння теоретичних знань, для успішного здобуття професій з напрямку ресторанного сервісу заклад освіти має добре обладнані кабінети:

- Технології приготування їжі;

- Кондитерського виробництва;

- Устаткування підприємств харчування;

- Організації виробництва та обслуговування;

- Барної справи;

- Іноземної мови;

- Інформаційних технологій;

- Гігієни і санітарії виробництва;

- Охорони праці.

2850 На території закладу освіти є дегустаційна зала і дві сучасно обладнані лабораторії, для засвоєння практичних навичок та опанування складних етапів професійної майстерності. Також учні мають можливість вивчати технологічні процеси в постійно діючій їдальні закладу. В кухні-лабораторії учні проходять виробниче навчання, відпрацьовують вміння та навички, які стануть у нагоді їм у подальшій професійній діяльності.

Лабораторно-практичні, перевірочні та пробні кваліфікаційні роботи проходять в навчальному ресторані та кафе-барі. Виробниче навчання та виробничу практику учні проходять у закладах ресторанного господарства міста Києва та області. В літній період часу учні мають можливість не тільки опановувати професійні навички а й відпочивати в курортних зонах Київської області.

Для набуття теоретичних знань з професій м'ясного напрямку в нашому закладі освіти створено комфортні умови. До послуг учнів є оснащені навчальні кабінети Технології м'яса і м'ясопродуктів; Гігієни і санітарії виробництва та ін. Учні проходять виробниче навчання та практику на базовому підприємстві ВАТ "Фабрика кулінарна", "П'ятачок", сільськогосподарська асоціація "Нива Переяславщини", у м'ясних відділах супермаркетів "Ашан", "Метро", "Білла", "Велика кишеня" та інші, одночасно вивчаючи нові види сучасних напівфабрикатів різного асортименту.

Для якісного навчання заклад освіти забезпечив всім необхідним обладнанням такі кабінети як Будова автомобілів, Загально-технічних дисциплін, Правознавства і ін. Відпрацювання практичних навичок відбувається у лабораторії Технічного обслуговування та ремонту легкових та вантажних автомобілів та слюсарній майстерні, яка обладнана відповідним слюсарним інструментом та устаткуванням. Учні проходять практику та виробниче навчання на підприємствах автосервісу міста Києва та області, таких як ТОВ "Авто-шик", СТО "Скіф", ДП МОУ "Оборонавтосервіс", автобусний парк №7ДП "Київпастранс" і ін.

В училищі створено належні умови для повноцінного навчально-виробничого навчання. Навчально- виробничий процес училища забезпечують високоосвічені, висококваліфіковані спеціалісти - викладачі і майстри виробничого навчання, що постійно підвищують свою кваліфікацію та проходять стажування.

 

Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем –фаховий молодший бакалавр: